XIX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"

30-05-2022 17:12 SUKCESY WYNIKI KONKURSÓW

27 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Bielsku-Białej odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii" dla uczniów klas trzecich. Nasza szkoła zdobyła I miejsce.

Konkurs składał się z dwóch części - zabaw z trudnościami ortograficznymi oraz pisania ze słuchu. JEDYNKĘ reprezentowały  dwie uczennice: Maria Jakubiec z klasy 3a, która indywidualnie zajęła II miejsce oraz Amelia Oklejewicz z klasy 3c, która zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach ortograficznych!