XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

20-10-2022 15:52

7 października obchodzony był XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania i uczenia się matematyki. Inicjatywa ta ma zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

Uczniowie naszej klasy ułożyli również wierszyki związane z tabliczką mnożenia, które zostały zamieszczone na gazetce szkolnej.

W każdej klasie został wybrany Mistrz Tabliczki Mnożenia, który bezbłędnie i w najkrótszym czasie rozwiązał wybrane łamigłówki.

Mistrzami Tabliczki Mnożenia zostali:

4a - Nikola Franczak

4b - Laura Dobrzyńska