Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
24-06-2026 17:58
Dnia 19 czerwca 2026 r. klasy 6a i 6b spędzili aktywnie czas na terenie lotniska w Aleksandrowicach i Lasku Bathelta. Podczas wyjścia uczniowie brali udział w różnorodnych aktywnościach na świeżym powietrzu, które miały na celu integrację - gry zespołowe i karciane, kalambury, rywalizacje sportowe. To był udany dzień!






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...