WRZEŚNIOWE WĘDRÓWKI - Rajd szkolny

29-09-2023 18:00 WYCIECZKI I WYJŚCIA

We wrześniu uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyli w integracyjnym rajdzie szkolnym. Chociaż wszyscy wyruszyli z jednego miejsca, to udali się w różnych kierunkach. Maszerując ścieżkami Beskidu Śląskiego poznawali najpiękniejsze zakątki naszego regionu oraz doskonalili swoje zdolności obserwacyjne.

Niektórzy, podróżując do magicznych Ogrodów Kapias w Goczałkowicach-Zdroju, mogli zatopić się w naturze i zapomnieć o codziennych trudach edukacyjnych. Jesień mieniła się w ogrodach feerią prawdziwych barw i kolorów.

Celem wrześniowych wyjść i wycieczek było zachęcanie młodzieży do zdrowego trybu życia i wypoczynku na świeżym powietrzu, dlatego też nie zabrakło aktywnych zabaw z dala od zgiełku miasta.

Pogoda dopisała, a wspólne wędrówki zakończyły się wykonaniem zdjęć klasowych w jakże pięknej jesiennej scenerii.