Wrzesień w świetlicy szkolnej

01-10-2024 17:12 ŚWIETLICA

We wrześniu w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki! Odbyło się wspólne czytanie opowiadania pt. „Dzień Kropki”  pogadanka na temat pochodzenia oraz istoty tego wyjątkowego dnia.

Dzień Kropki - święto odwagi, twórczości, kreatywności oraz przełamywania własnych barier. Nasi uczniowie mieli okazję wykazać się tymi cechami podczas wykonywania prac plastycznych, których tematem miała być dowolna, wymyślona przez uczniów rzecz, składająca się z KROPEK! Co więcej, uczniowie mieli okazję doskonalić technikę wyklejania plasteliną, korzystając z kart pracy nawiązujących do DNIA KROPKI!

J.Łaniak