Wizyta Świętego Mikołaja

06-12-2021 17:45

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami, rozdawał słodkie upominki. Ta niespodziewana wizyta wszystkim uczniom sprawiła wiele radości i wprowadziła nas w świąteczny nastrój.

Nasz miły gość nie zapomniał o uczniach, którzy tego dnia realizowali nauczanie zdalne. W worku Świętego Mikołaja znalazły się słodkości również i dla nich!

Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj odwiedzi nas ponownie za rok!

GALERIA

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie odwiedzin Świętego Mikołaja,
który przecież przybył do nas aż z Laponii ;-)