Przejdź do treści Przejdź do menu

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

23-09-2022 18:37

23 września odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów i rodziców serdecznie przywitała p.wicedyrektor Katarzyna Kwaśna oraz nowo zaprzysiężona rada uczniowska.

W obecności rodziców i nauczycieli pierwszoklasiści złożyli ślubowanie - głośno i z pełnym przekonaniem przyrzekali być pilnymi uczniami, rzetelnie wypełniać swoje obowiązki oraz 
przynosić dumę swoim opiekunom i wychowawcom. Tuż po ślubowaniu odbyło się tradycyjne pasowanie pierwszoklasistów wielkim ołówkiem. Tym symbolicznym gestem pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Niewątpliwie moment pasowania był dla nich największym przeżyciem.

Podczas uroczystości uczniowie klasy 3a zaprezentowali krótki program artystyczno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem p.Bogusławy Michalskiej-Kaps oraz p.Pauliny Met-Trzcińskiej. Po obejrzeniu występu pierwszoklasiści otrzymali słodki upominek - długo wyczekiwany róg obfitości.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy w murach naszej szkoły!