Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

23-09-2022 18:37

23 września odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów i rodziców serdecznie przywitała p.wicedyrektor Katarzyna Kwaśna oraz nowo zaprzysiężona rada uczniowska.

W obecności rodziców i nauczycieli pierwszoklasiści złożyli ślubowanie - głośno i z pełnym przekonaniem przyrzekali być pilnymi uczniami, rzetelnie wypełniać swoje obowiązki oraz 
przynosić dumę swoim opiekunom i wychowawcom. Tuż po ślubowaniu odbyło się tradycyjne pasowanie pierwszoklasistów wielkim ołówkiem. Tym symbolicznym gestem pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Niewątpliwie moment pasowania był dla nich największym przeżyciem.

Podczas uroczystości uczniowie klasy 3a zaprezentowali krótki program artystyczno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem p.Bogusławy Michalskiej-Kaps oraz p.Pauliny Met-Trzcińskiej. Po obejrzeniu występu pierwszoklasiści otrzymali słodki upominek - długo wyczekiwany róg obfitości.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy w murach naszej szkoły!