Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Szlakiem Bajek" - KOROWÓD

08-06-2024 8:29

8 czerwca uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w korowodzie pod hasłem "Szlakiem Bajek". Wydarzenie to było zwieńczeniem XXIX Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa Kultury i Ratownictwa Drogowego. Wyruszyliśmy z Placu Ratuszowego i przeszliśmy ulicami miasta na Plac Wojska Polskiego.

Nasza szkoła zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w maju.

                                                                                                                           E.Mikołajczyk