SZKOLNY TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

30-11-2021 18:00

Życzliwość to nie tylko bycie miłym, to po prostu filozofia życia.

21 Listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Z tej okazji wraz z naszymi uczniami z Ukrainy przygotowaliśmy Szkolny Tydzień Życzliwości.

Wychowawcy klas otrzymali wybrane na tę okazję materiały, z których mogli skorzystać na lekcjach wychowawczych.
Wszystkich uczniów zaprosiliśmy do zabawy pt. "Weź ze sobą dobre słowo"
oraz zachęciliśmy do odwiedzenia pracowni "życzliwego fotografa".
W ten sposób powstało wiele świetnych zdjęć, które można obejrzeć na profilu naszej szkoły na Facebooku.

Korytarz główny naszej szkoły zdobiły plakaty promujące życzliwość, a także wielkie "Drzewko szczęścia".
Wszyscy uczniowie mogli zapisać na nim miłe życzenia i pozdrowienia dla innych.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do życzliwości nie tylko od święta.

Wszystkim uczestnikom akcji życzymy "pięknego" grudnia ! :)

D.Bem,  B.Szkurłat