13-11-2023 18:03 ERASMUS+

Szkolny etap konkursu plastycznego na najlepszy projekt koszulki Europejskiego Dnia Języków 2024 za nami! Oto wyniki:

Grand Prix : Zuzanna Żelazkiewicz, klasa 6d

I miejsce: Izabela Sadlok, klasa 7b

II miejsce: Pola Serafin, klasa 6d

III miejsce: Zofia Adamczyk, klasa 6 c

Wyróżnienie: Natalia Kuśmierska, klasa 6d; Aleksandra Daniluk, klasa 7

Nagrodzone prace będą reprezentowały szkołę w etapie międzynarodowym.

Gratulujemy!
                                                                                                                     A.Treszczyńska-Rodak, M.Szweda