SZKOŁA ROKU 2022, NAUCZYCIEL ROKU 2022 - Nominacje, link do głosowania

19-10-2022 16:03

Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie śląskim jest prowadzony przez "Dziennik Zachodni".

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała Pani Patrycja Pazik - nauczycielka wychowania fizycznego.

Link do głosowania:

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/nauczyciel