Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SZKOŁA DO HYMNU 2023

10-11-2023 17:07 AKCJE MEiN

10 listopada społeczność szkolna kolejny raz włączyła się w ogólnopolską akcję SZKOŁA DO HYMNU. Dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie wspólnie z dyrekcją, gronem pedagogicznym i pracownikami szkoły odśpiewali cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego"

Ponadto podczas apelu chętne klasy odśpiewały pieśni patriotyczne. Koncert ten był wyrazem szacunku do kraju oraz jego historii.

W ramach szkolnych obchodów uczniowie mieli okazję obejrzeć także krótkometrażowe filmy edukacyjne dotyczące odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Uczestnictwo klas w takich wydarzeniach buduje poczucie wspólnoty i kształtuje patriotyczne wartości.

#SzkołaDoHymnu