SPOTKANIE KLASY 3A Z FIZJOTERAPEUTĄ

11-05-2021 19:42 LEKCJE, WARSZTATY SZKOLNE

11.05.2021 r. uczniowie klasy 3a uczestniczyli w spotkaniu z fizjoterapeutą panem Sebastianem Miką. Spotkanie składało się z dwóch części Pierwsza część dotyczyła korygowania wad narządów ruchu i ich wpływu na rozwój fizyczny dziecka. Druga część odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie dzieci miały możliwość poćwiczyć na materacach. Trener zaprezentował kilka wspólnych ćwiczeń. Uczniowie z dużym zainteresowaniem i aktywnością uczestniczyli w spotkaniu.
Organizator spotkania: wychowawca klasy 3a Czesława Mika