WYNIKI KONKURSU "SLEEVEFACE- czyli ubierz się w książkę”

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs dla klas 4-8 !
SLEEVEFACE polega na sfotografowaniu się z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce. Zadanie polega na wybraniu odpowiedniej książki, dobranie stroju, przyjęcie odpowiedniej pozy. Dużą rolę odgrywa odpowiednia perspektywa oraz aranżacja tła.

Zdjęcia powinny zachęcać w ciekawy i inspirujący sposób do przeczytania danej książki.

Oceniana będzie oryginalność, kreatywność i twórcze podejście do tematu.
Na "fotki" czekamy do dnia 22 grudnia 2020.
Prace należy przesyłać poprzez dziennik elektroniczny do p. Anny Kolber lub pani p. Doroty Bem.
Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna.

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

"SLEEVEFACE - CZYLI UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ"

I miejsce - Anna Laskoś 8c
II miejsce - Jowita Fąfara 8c
II miejsce - Jagoda Treszczyńska 5a
III miejsce - Weronika Wójcik 4a

OTO MINATURKI PRAC LAUREATÓW

PRACE LAUREATÓW W PEŁNYM WYMIARZE W GALERII:

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy świetnych pomysłów.
Dyplomy i nagrody otrzymacie po powrocie do szkoły.

Organizatorzy: Anna Kolber, Dorota Bem