Rekrutacja do klas pierwszych - informacja o terminach

27-01-2022 9:21 KOMUNIKATY

Informacja

Rekrutacja do klas pierwszych ogólnodostępnych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała na rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się 7 marca 2022 r.

Szczegółowy harmonogram działań znajduje się w załączonym Zarządzeniu Prezydenta Miasta, zawierającym terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2022/2023.

Zarządzenie Prezydenta Miasta (załącznik)