Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

REKRUTACJA do klas pierwszych ogólnodostępnych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała na rok szkolny 2023/2024

06-02-2023 17:36 OGŁOSZENIA

Informujemy, że rekrutacja do klas pierwszych ogólnodostępnych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała na rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się 6 marca 2023 r. Szczegółowy harmonogram działań znajduje się w Zarządzeniu Prezydenta Miasta zawierającym terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2023/2024. Z ww. dokumentem można zapoznać się TUTAJ.

Informacje dotyczące rekrutacji na nowy rok szkolny: https://sp-bielsko-biala.nabory.pl