Pomoc dla Ukrainy - Zbiórka darów

01-03-2022 13:25 OGŁOSZENIA WOLONTARIAT

Nasza szkoła włącza się do akcji pomocowej dla uchodźców z terenu Ukrainy.
Od dzisiaj prowadzimy zbiórkę potrzebnych artykułów:

- poduszki

- kołdry

- pościel

- karimaty

- śpiwory

- koce

- środki medyczne i higieniczne

- pampersy

- ubrania (wyłącznie nowe)

Artykuły należy zostawić w szkole przy portierni.
4 marca (w piątek) przekażemy je do magazynu Caritas w Janowicach.

Prosimy o zgłaszanie się wolontariuszy chętnych do pomocy przy segregacji i pakowaniu darów.

Poszukujemy również kierowców chętnych do przewiezienia darów z naszej szkoły do Janowic
(w piątek ok. godz. 13.00).