Pola Nadziei
17 października 2022 roku uczniowie SP 1 wzięli udział w inauguracji kolejnej edycji kampanii Pola Nadziei, organizowanej w Bielsku-Białej przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne. Spotkanie odbyło się w kościele NMP Królowej Polski. Przedstawiciele szkół, które zgłosiły się do akcji, otrzymali od wolontariuszy SSH cebulki żonkili. 29 października 2022 roku cebulki zostały zasadzone obok budynku szkolnego przez uczniów klasy 5 c.
M. Pastor






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...