Pierwszy Dzień Wiosny kl.1-3

22-03-2023 16:25
21 marca uczniowie klas 1-3 przyszli do szkoły w barwnych strojach, aby z radością powitać wiosnę. Wykonali tradycyjne gaiki oraz marzannę i udali się na pierwszy wiosenny spacer.

W tym dniu obchodzimy także Światowy Dzień Poezji. Dzieci recytowały wiersze w języku polskim i angielskim, a p. Ania Czarnota i p. wicedyrektor Katarzyna Kwaśna wręczały piękne nagrody i pamiątkowe dyplomy. Ze słodkich nagród cieszyli się uczniowie prezentujący kolorową modę wiosenną.
                                                                                                           E. Drożdż