DO 5 LISTOPADA - ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Nasza szkoła w ramach międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2020, zgłosiła swój udział w XV edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem:

„ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE”

Konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

Za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo. Każda szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną wartości 2.000 zł: sprzęt do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet,  sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę czy przedszkole.

PAMIĘTAJ BĄDŹ EKO! ZACZNIJ PORZĄDKOWANIE SPRZĄTANIE ŚWIATA OD WŁASNEGO BIURKA I OTOCZENIA.
DZIĘKUJEMY ZA EKOLOGICZNĄ POSTAWĘ.

Pełna informacja o konkursie:

UWAGA!
WAŻNE INFORMACJE O PRZEBIEGU KONKURSU W NASZEJ SZKOLE:

• - zbiórkę telefonów w każdej klasie prowadzi wychowawca do 5 listopada 2020 r,
  • - postawa ekologiczna ucznia zostanie nagrodzona przez wychowawcę punktami dodatnimi z zachowania,
  • - 5 listopada wychowawca przekaże zebrane telefony nauczycielom geografii do sali 42.