NOWOŚCI I ZMIANY W NASZEJ SZKOLE

05-10-2022 17:52 Laboratoria Przyszłości

Wakacje to czas, kiedy uczniowie odpoczywają od szkolnych obowiązków, ale to nie oznacza, że w Naszej Szkole nic się nie działo.

W salach 34 i 35 pojawiły się nowe tablice interaktywne. Sala 35 została całkowicie zmodernizowana i jest nowoczesną pracownią techniczną (oprócz akcesoriów, znalazły się w niej nowe stoły montażowe, krzesła, szafy).  W szkolnej bibliotece pojawiło się 8 laptopów Dell. Dokończono modernizację dużej sali gimnastycznej. Wyremontowano część czytelni, która zamieniła się w pracownię kulinarną, a obok niej powstała pracownia robótek ręcznych. Jesteśmy przekonani, że wszystkie te zmiany poprawią komfort nauki i pracy.