Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE SUKCESY W KONKURSIE "POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ, TO CO ŁĄCZY - TA CO DZIELI"

05-06-2021 10:36 SUKCESY

          Gratulujemy sukcesów naszym uczennicom! – zostały laureatkami 9 edycji konkursu plastycznego "POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ, TO CO ŁĄCZY - TA CO DZIELI. 70-LECIE POŁĄCZENIA BIELSKA I BIAŁEJ", zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Olszówce w Bielsku-Białej:
III miejsce - Julia Wróbel 1a (rysunek),
Wyróżnienie - Justyna Kocur 7a (kolaż).

Laureatki otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz foldery z wydrukowanymi pocztówkami wszystkich laureatów.
Wystawę możemy oglądać przez miesiąc w przestrzeni miejskiej Cygańskiego Lasu, gdzie znajdują się banery z wydrukowanymi nagrodzonymi pracami.

Więcej informacji: Miejski Dom Kultury (bielsko.pl)
https://mdk.bielsko.pl/dkolszowka/wydarzenie/pocztowka-z-bielska-bialej-to-co-laczy-ta-co-dzieli-konkurs-w-domu-kultury-w-olszowce

Organizatorzy konkursu w szkole:
Bogusława Michalska-Kaps (klasa 1a)
Bożena Pawlik (kolaż techniką komputerową w klasach 4-8)