Międzyszkolne zawody szachowe

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
DRUŻYNOWYCH ZAWODÓW SZACHOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

rok szkolny 2021/2022 - 12.10.2021

X miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1- drużyna:
Bieszczad Patryk kl.  8a, Górski Filip kl.8a,  Skoczylas Alan kl 8a, Musiał Milena kl. 8a

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI
DRUŻYNOWYCH ZAWODÓW SZACHOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

rok szkolny 2021/2022 - 13.10.2021

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1- drużyna:
Bartosz Świątek kl. 5a, Jakub Krawczyk kl. 4b, Wojciech Krywult kl.2a, Nikola Płonka kl. 4b

INDYWIDUALNIE:

II miejsce - Jakub Krawczyk kl.4b