Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Międzynarodowy Dzień Ziemi

22-04-2024 16:50

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły przygotowali tematyczne plakaty, wzięli udział w zajęciach przybliżających im problemy naszej planety i wspólnie szukali pomysłów na zapobieganie dalszej degradacji środowiska naturalnego. Odbyła się również prawdziwa burza mózgów na temat -  Jak nastolatek może dbać o Ziemię? 

                                                                                                              E.Gabryś