Przejdź do treści Przejdź do menu

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Ubiegły tydzień upłynął w naszej szkole pod hasłami związanymi z promocją szacunku, akceptacji, tolerancji i otwartości na bogactwo innych kultur.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji, który jest obchodzony co roku  16 listopada, został zapoczątkowany przez pedagogów szkolnych konkursem (w klasach 4-8) na plakat promujący szeroko rozumianą Tolerancję . Klasy młodsze mogły włączyć się w szkolne obchody tego święta poprzez tworzenie łańcuchów przyjaźni. Z konkursowych prac oraz pięknych łańcuchów utworzono wystawę na korytarzu, tak by społeczność szkolna mogła wziąć udział w głosowaniu na najlepsze prace. Jury brało pod uwagę również wkład pracy, zastosowane techniki oraz pomysłowość.

A oto zwycięzcy:

I Miejsce - Kamila Sz., kl.8c (praca nr 7)

II Miejsce - Maksymilian B., kl.4d (praca nr 23)

III Miejsce - Filip K., kl.7e  (praca nr 18 ) i Julia C., kl.8d (praca nr 21 )

Wyróżnienia : Szymon S. z kl.5b, Angelika B. z kl.7c,
Maja J., Julia P., Nina M., Nikola M. z kl.7d oraz rodzeństwo C. z kl.4b,5c,7c

Wszystkie prace zostaną nagrodzone punktami dodatnimi, a do zwycięzców dotrzemy
z miłym upominkiem.

Gratulujemy!!! :)

                                                                                             B.Szkurłat, J.Wojtuś

GALERIA