MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

15-09-2020 7:00 ŚWIETLICA
Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.
Dzień Kropki od wielu lat stwarza dzieciom okazję do budowania pewności siebie, odkrywania swoich talentów i rozwijania wyobraźni. Wszystko dzięki historii małej dziewczynki Vashtii. Dziewczynka na lekcji plastyki odmówiła namalowania pracy plastycznej, gdyż uważała, że brak jej talentu. Pani poprosiła ją więc o namalowanie zwykłej kropki i podpisanie się. Na następnej lekcji plastyki dziewczynka w sali zobaczyła swoją kropkę w ramce zawieszoną na ścianie. Dzięki temu uwierzyła w siebie. Zaczęła malować kropki w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki tej historii i przekazywaniu jej dalej wiele dzieci może dostrzec w sobie potencjał i wielki talent.
A oto pracę naszych świetlicowych artystów. Prace zostały namalowane patyczkami higienicznymi i farbami 😊