Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Kwiecień w świetlicy szkolnej

28-05-2024 18:35 ŚWIETLICA

Podczas kwietniowych zajęć świetlicowych poznaliśmy japoński teatr kamishibai, czyli tzw. teatr papierowy/obrazkowy.

22 kwietnia obchodziliśmy światowy Dzień Ziemi. Tego dnia odbyły się zajęcia na temat szanowania przyrody, dbania o środowisko naturalne i segregowania śmieci.

Ponadto wybraliśmy się do szkolnej pracowni kulinarnej. Podczas warsztatów odkrywaliśmy przysmaki włoskiej kuchni -  upiekliśmy pyszne paluszki grissini.

                                                                                                            E.Mikołajczyk