Koncert online dla seniorów!

24-11-2021 16:48 WOLONTARIAT

Uczennice naszej szkoły kolejny raz występowały dla mieszkańców Katolickiego Domu Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej. W tym roku koncert pieśni patriotycznych odbył się formie on-line.

W programie uwzględniono znane pieśni patriotyczne i legionowe - "Rota", "Krakowiak Kościuszki",
"I Brygada". Podczas występu uczennice recytowały także wiersze okolicznościowe.
Zespół wokalny
współpracując ze szkolnym kołem wolontariatu przygotowywał również dekoracje i spoty patriotyczne.

Ewa Wilman