Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Koło plastyczne - "Creative box"

25-10-2022 17:22 Laboratoria Przyszłości

24 października 2022 r., w czasie zajęć koła plastycznego wykorzystaliśmy "Creative box"- drewniane elementy do kreatywnego majsterkowania i dekorowania, które zakupiono w ramach realizacji programu Laboratoria Przyszłości. Uczennice z klasy 2a z dużym zaangażowaniem wymyślały zastosowania zgromadzonych materiałów. Tworzyły postaci, obrazki, ramki, choinki, a nawet zabawki dla swoich zwierzątek - kota i chomika. Ponadto łączyły elementy klejem do drewna, dekorowały je barwnymi guzikami.

Zajęcia w ramach programu Laboratoria Przyszłości będą kontynuowane. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności w galerii. 

                                                                                                                             E. Drożdż

#LaboratoriaPrzyszłości