Przejdź do treści Przejdź do menu

Koło plastyczne - "Creative box"

25-10-2022 17:22 Laboratoria Przyszłości

24 października 2022 r., w czasie zajęć koła plastycznego wykorzystaliśmy "Creative box"- drewniane elementy do kreatywnego majsterkowania i dekorowania, które zakupiono w ramach realizacji programu Laboratoria Przyszłości. Uczennice z klasy 2a z dużym zaangażowaniem wymyślały zastosowania zgromadzonych materiałów. Tworzyły postaci, obrazki, ramki, choinki, a nawet zabawki dla swoich zwierzątek - kota i chomika. Ponadto łączyły elementy klejem do drewna, dekorowały je barwnymi guzikami.

Zajęcia w ramach programu Laboratoria Przyszłości będą kontynuowane. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności w galerii. 

                                                                                                                             E. Drożdż

#LaboratoriaPrzyszłości