JESEIENNY KIERMASZ KSIĄŻEK "Czas na czytanie"

25-10-2023 14:37

W dniach 19-20 października 2023 roku w naszej szkole odbył się Jesienny Kiermasz Książek, zorganizowany przez szkolne koło wolontariatu we współpracy z biblioteką szkolną.

Kiermasz książek był doskonałą okazją dla uczniów do poszerzenia swojej wiedzy i zainteresowań oraz zakupu książek na różne tematy.

Ponadto wydarzenie to podkreśliło znaczenie czytelnictwa i kultury w życiu szkoły.

Zebrano kwotę 735 zł, która zostanie przeznaczona na zakup materiałów i pomocy potrzebnych do organizacji uroczystości  szkolnych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy przyczynili się do sukcesu tego kiermaszu, oraz wszystkim, którzy wspierają nasze inicjatywy.

Ewa Wilman
                                                                                                            opiekun szkolnego koła wolontariatu