SZKOLNA POCZTA WALENTYNKOWA
Co roku w lutym w naszej szkole działa Poczta Walentynkowa.
Uczniowie przekazują koleżankom, kolegom, nauczycielom kartki, laurki z pozdrowieniami, wyrazami życzliwości.
W tym roku z powodu pandemii poczta ma inną formę. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji.
view.genial.ly/6025334a17bf0a0d908cdb96/presentation-szkolna-poczta-walentynkowa






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...