INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

08-08-2020 10:31

Szanowni Państwo.
W związku z utrzymującym się stanem zagrożenia epidemicznego nie odbędzie się zebranie Rodziców uczniów klas pierwszych. Informację o przydziale do klasy i zmianie, na którą dziecko będzie chodziło do szkoły, można uzyskać od 24 sierpnia od godziny 8.00-14.00 dzwoniąc pod numer telefonu 338122295.

Poniżej najważniejsze informacje.
1. Szkoła pracuje w systemie zmianowym od 7.30-16.30.
2. Świetlica dla dzieci rodziców pracujących od 6.30-16.30.
3. Możliwość wykupienia obiadu przywożonego do szkoły w formie cateringu.
4. Uczniowie otrzymują podręczniki i ćwiczenia w szkole. Dziecko powinno mieć wyprawkę szkolną. Spis na stronie internetowej szkoły: http://www.sp1bielsko.pl/REKRUTACJA.htm
5. Możliwość zapisania dziecka na gimnastykę korekcyjną z odpowiednim skierowaniem od lekarza specjalisty.
6. Więcej informacji już we wrześniu od wychowawców klas.