IGRZYSKA DZIECI - TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

rok szkolny 2021/2022

ORGANIZATOR - SPORT SZKOLNY BIELSKO-BIAŁA

21.10.2021r.

I miejsce - SP1 - drużyna chłopców: Szymon Wardas kl. 7a, Kamil Racki kl. 7e, Jurczyk kl. 7a, Gabriel Dusza kl.7a

INDYWIDUALNIE:

I miejsce - Szymon Wardas SP1 B-B

II miejsce - Kamil Racki SP1 B-B

III miejsce - Bartłomiej Jurczyk SP1 B-B

III miejsce - SP1 - drużyna dziewcząt : Alicja Bednarczyk kl. 7b,  Julia Zaporowska kl. 7c, Julia Dąbal kl. 5a, Anna Ślósarczyk kl. 5a, Aleksandra Danieluk kl. 5a

INDYWIDUALNIE:

III miejsce -  Alicja Bednarczyk SP1 B-B