Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

GRANT na realizację projektu ERASMUS+

24-03-2023 17:52 ERASMUS+

Nasza szkoła wraz ze szkołą podstawową ze Słowacji w ramach akcji partnerstwa na małą skalę w edukacji szkolnej europejskiego programu Erasmus+ otrzymały grant na realizację projektu pt.
„Globalne umiejętności: tworzenie silnych i spełnionych obywateli”