Przejdź do treści Przejdź do menu

Finał projektu „Deutsch-Land, czyli wędrówka po landach”

22-05-2022 15:25

18 maja uczniowie naszej szkoły - Maja Ślosarczyk, Kamil Gunia i Michał Krywult, wzięli udział w finale 6. edycji projektu „Deutsch-Land, czyli wędrówka po landach”, który odbył się w Konsulacie Generalnym Niemiec we Wrocławiu.

Wszystkich finalistów osobiście powitała pani konsul ds. kultury i gospodarki Doris Wildeman.

Konkurs obejmował zadania w formie warsztatowej - nasi uczniowie wykazali się spostrzegawczością i dużą wiedzą na temat stolicy Niemiec. Kolejnym wyzwaniem było odegranie w języku niemieckim scenki przedstawiającej wspólne planowanie podróży do Berlina.

                                                                                                                                 M.Laszczak