Finał konkursu "Szanuj energię, chroń klimat"

19-06-2023 18:10 Eko-wędrówki Dżulki

14 czerwca odbył się uroczysty finał konkursu "Szanuj energię, chroń klimat", który zorganizował Urząd Miasta w Bielsku-Białej. Nasze roczne zmagania zostały nagrodzone statuetką oraz certyfikatem "SZKOŁA Z DOBRĄ ENERGIĄ", które odebrała Pani Dyrektor Małgorzata Brachaczek.

Ponadto uczniowie klasy 8c zajęli II miejsce w konkursie na najlepszą prezentację ekologiczną.

Pani Anna Treszczyńska-Rodak zdobyła I nagrodę za najlepszy scenariusz lekcji na temat ekologii.