EKOBIELSZCZANIN - GRYWALIZACJA!

06-05-2021 12:01 AKCJE SZKOLNE KONKURSY

Nasza szkoła bierze udział w GRYWALIZACJI "EKOBIELSZCZANIN" organizowanej w ramach kampanii promocyjno-edukacyjnej "Bielsko-Biała chroni klimat"!

Platforma edukacyjna www.ekobielszczanin.pl wykorzystuje mechanizmy gier komputerowych do zdobywania punktów poprzez wykonywanie specjalnie przygotowanych misji. Każdy użytkownik może wziąć udział w dziesięciu misjach, które są "wkomponowane" w scenerię Bielska-Białej. Misje składają się z zdań dotyczących przekazania wiedzy (materiał edukacyjny), jej weryfikacji (ćwiczenia sprawdzające wiedzę) oraz wyzwania z zakresu gospodarowania odpadami (aktywność uczestnika nagradzana dodatkowymi punktami). Co tydzień na uczestników czeka nowa misja!

Grywalizacja trwa od 8 marca do 31 maja 2021 r.

W tym czasie uczniowie biorą udział w rozgrywkach indywidulanych, a zdobyte przez nich punkty wliczają się także do rozgrywek międzyszkolnych.

W ramach GRYWALIZACJI INDYWIDUALNEJ przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe dla 20 najlepszych uczestników zabawy!

GRYWALIZACJA MIĘDZYSZKOLNA przewiduje natomiast nagrody finansowe dla szkół!

I miejsce - 15 000 zł , II miejsce - 10 000 zł , III miejsce - 5 000 zł

Nasza szkoła obecnie zajmuje trzecią pozycję, ale rywalizacja nadal trwa!

Ponownie zachęcamy uczniów do pojęcia wyzwania!

Jesteśmy przekonani, że razem uda się wygrać i zdobyć nagrodę dla naszej szkoły!!!

NIE ZWLEKAJ, PRZYŁĄCZ SIĘ DO ZABAWY I ZAGRAJ TERAZ!

LICZYMY NA CIEBIE! - ekobielszczanin.pl