DZIEŃ PIĘKNOŚCI

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii "Młode Głowy",  obejmującej szeroką tematykę związaną z poprawą stanu psychicznego dzieci i młodzieży. Jednym z elementów tej akcji jest poprawa samooceny zarówno w kontekście wyglądu, jak i poczucia własnej wartości.

W ramach realizacji tego projektu w dniu 14.03.2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Piękności. Podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie wzięli udział w krótkich warsztatach. Każdy miał okazję zwrócić uwagę na swoje mocne strony, piękne oczy czy uśmiech.

Zaplanowano już następne działania w ramach akcji, a będą to tematyczne zajęcia wychowawcze dla wszystkich klas.

Partnerem akcji jest firma Dove.

M.Korzus, A.Wojtuś