Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Kobiet w świetlicy

15-03-2023 16:42 ŚWIETLICA

W ubiegłym tygodniu z okazji Dnia Kobiet w świetlicy rozkwitła wiosna! Uczniowie zrobili kolorowe prace plastyczne. Powstały kwiaty - hiacynty i tulipany z origami. Ponadto dzieci stworzyły ciekawe projekty modnych strojów dla kobiet.