Dzień Babci i Dziadka w świetlicy
Dnia 31 stycznia 2025 r. świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość została zorganizowana przez wychowawców świetlicy i uczniów klas pierwszych, którzy przez kilka tygodni z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do występu artystycznego.
Na scenie dzieci pięknie recytowały wierszyki i śpiewały wesołe piosenki. Prawdziwą niespodzianką dla gości stała się choreografia taneczna ułożona do piosenki pt. "Supermoce".
Z myślą o swoich dziadkach uczniowie przygotowali słodki poczęstunek w postaci kruchych ciasteczek. Ponadto zaproszeni goście otrzymali od wnucząt ręcznie wykonane laurki z serdecznymi życzeniami.
Niewątpliwie był to wyjątkowy dzień, pełen radości i wzruszeń.
J. Łaniak






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...