Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
23-06-2026 17:42
Dnia 19 czerwca 2026 r. uczniowie klas 7–8 zaprezentowali uczniom klas 3 pokaz chemicznych i fizycznych doświadczeń. Trzecioklasiści mogli z bliska obserwować niezwykłe eksperymenty, zadawać pytania oraz na chwilę wcielić się w rolę prawdziwych naukowców. Była to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do rozwijania ciekawości świata i poznawania tajemnic nauki w praktyczny sposób.
Zajęcia odbyły się w ramach innowacji pedagogicznej "Chemia i fizyka szuka przyrodnika".






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...