05-01-2024 21:40

Karnawał to szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Na pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, a nawet żółwie Ninja. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich.

Podczas pląsów wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę. Szkolny bal karnawałowy pozwolił dzieciom i wychowawcom na spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, to właśnie było jej głównym celem.

A.Kwiatek