Archipelag Skarbów

28-03-2022 18:15

W dniach 23-24 marca uczniowie klas 8 wzięli udział w Programie "Archipelag Skarbów", który jest rekomendowanym programem profilaktycznym dla młodzieży.

Głównym celem programu jest zapobieganie różnym zachowaniom ryzykownym i problemom młodzieży.

Podczas dwudniowych warsztatów uczniowie klas starszych wykonywali różne zadania, brali czynny udział w dyskusjach na tematy związane z dojrzewaniem, relacjami oraz szeroko zakrojoną profilaktyką. Ponadto Edukatorzy Programu spotkali się również z Rodzicami oraz Kadrą Pedagogiczną.

Program został sfinansowany przez Biuro Profilaktyki Urzędu Miasta Bielsko-Biała.

Barbara Szkurłat