Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Aniołki z Jedynki

28-12-2021 18:01 WOLONTARIAT

Jak co roku zebraliśmy mnóstwo produktów żywnościowych, które podarowaliśmy 11 rodzinom z naszej szkoły i 5 seniorom z Osiedla Wojska Polskiego. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za wszystkie podarowane produkty. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że dzielenie się z innymi może przynieść tak wiele radości nie tylko obdarowanym, ale i darczyńcom. Wszystkie paczki żywnościowe trafiały do gabinetu pedagoga wraz z uśmiechem każdego z naszych szkolnych Aniołków.           

                                                                                                                    Pedagodzy szkolni