Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

40-lecie SP 1 - Zaproszenie dla absolwentów

28-05-2024 20:53

Drodzy Absolwenci "Jedynki"!

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Bielsku-Białej
zaprasza absolwentów "Jedynki" 
do udziału w oficjalnych obchodach 40-lecia istnienia placówki.

Uroczystość odbędzie się w dniu 6 czerwca 2024 r. o godz.12:00 w sali gimnastycznej.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się poprzez wypełnienie formularza -https://forms.gle/BZdWgpd7wbxo6fmB7

Ilość miejsc ograniczona do 30.
Po wyczerpaniu limitu miejsc nie będzie już możliwości zapisu.

Zapraszamy na spotkanie pełne wspomnień sprzed 40 lat!