25 CZERWCA - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 DLA UCZNIÓW KLAS I-III /ONLINE/

25-06-2021 15:24 IMPREZY SZKOLNE

25 czerwca to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie naszej szkoły. Nadeszła niezwykle radosna chwila niosąca za sobą trud nauki i rozpoczynająca okres zabawy i beztroski. Młodzi ludzie za chwilę wyruszą w góry, nad morze czy też za granicę.
      W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii uczniowie klas młodszych spotkają się w wyznaczonych salach z wychowawcą, gdzie otrzymają świadectwa i nagrody.
Uczniowie klasy 3d zapraszają do obejrzenia on-line przygotowanego przez nich programu artystycznego z okazji zakończenia roku szkolnego.
                                                                                                                                                                           Małgorzata Pycia