DZIAŁALNOŚĆ-ARCHIWUM

SKKT przy naszej szkole jest jednym z liczniejszych kół  w mieście i powiecie.
Spotykamy się raz w miesiącu, przeważnie w soboty!
Aktywnie reprezentujemy naszą szkołę we wszystkich imprezach turystycznych, których organizatorami są UM WKFiT w Bielsku-Białej, PTTK Oddział w Bielsku-Białej, PTSM O/B-B oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej.

Imprez turystycznych w roku kalendarzowym jest wiele i przybierają one różnorodne formy.
Te najbardziej atrakcyjne dla dzieci i młodzieży to oczywiście jedno i dwudniowe wycieczki.

Z pomocą rodziców naszych podopiecznych:

• Zwiedziliśmy kilka miast!
    Żywiec, Cieszyn, Skoczów, Wisłę, Katowice, Gliwice, Zabrze, Suchą Beskidzką, Opole, Bielsko-Białą.
  • Odkryliśmy różne miejsca!!
    Kolej wąskotorową w Rudach Raciborskich, kopalnię Guido w Zabrzu, Palmiarnię w Gliwicach, Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach, zamek i pałac w Będzinie, Fałatówkę w Bystrej, skocznię w Wiśle Malince, Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu, zaporę w Mucharzu.
  • Zdobyliśmy wiele szczytów!!!
    Skrzyczne, Baranią Górę, Babią Górę, Rycerzową, Wielką Raczę, Leskowiec
    .