Przejdź do treści Przejdź do menu

Zebrania, konsultacje-godziny dostępności n-li

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI
w roku szkolnym 2022/2023

8.09.2022  r. - Zebranie klasowe

31.01.2023 r. - Podsumowanie semestru I

04.2023 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas 8 (przed egzaminami)

06.2023 r. - Podsumowanie semestru II


KONSULTACJE INDYWIDUALNE NAUCZYCIEL-RODZIC
/po wcześniejszym umówieniu się przez mobidziennik
w godzinach dostępności nauczyciela/

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Maria Bartków 12:00-13:00, s.16
Monika Bartula 9:05-10:00
Dominka
Baumgart-Klisz
7:00-8:00
Katarzyna Bąk
Dorota Bem 10:00-10:30 10:00-10:30
Monika Borowy
Bożena Ciesielczyk 13:55-14:55
Bożena Ciesielska 11:00-12:00, s.51
Karina Czaplicka 15:45-16:45
Anna Czarnota 12:00-13:00, s.16
Ewa Drożdż 15:35-16:35
Monika
Gajecka-Wróbel
Barbara Golda 7:00-8:00 s.15/16
Justyna Góra 8:00-8:55, s.48
Przemysław Guzior 11:00-12:00
Olga Hamerlińska 7:00-8:00
Mirosław Jóźwiak 8:00-9:00
Konrad Kolarzyk
Anna Kolber 10:00-10:30 9:00-9:30
Małgorzata Korzus 7:35-8:05 8:30-9:00
Jolanta Krzanowska 10:00-11:00
Mirosław Kusak 14:50-15:50
Iwona Kuśnierz 13:55-14:55
Katarzyna Kwaśna 13:30-14:30, s.19
Anna Kwiatek 11:00-12:00
Małgorzata Laszczak 14:40-15:40, s.34/36
Małgorzata
Matusiak-Ordon
13:50-14:50
Paulina
Met-Trzcińska
12:55-13:55
Bogusława
Michalska-Kaps
11:00-12:00, s.035
Ewelina Michulec 7:50-8:20, s.25
13:00-13:30, s.34
Patrycja Miech 13:30-14:30
Czesława Mika 7:00-8:00
Teresa Mika
Elżbieta Mikołajczyk 11:00-12:00
Przemysław Niemczyk 14:45-15:45
Anna Noga 15:00-16:00
Magdalena Nycz 8:00-9:00
Daria Paluch 7:55-8:55
Małgorzata Pastor 14:50-15:50
Bożena Pawlik 16:30-17:00 16:30-17:00
Monika Pawlik 7:00-8:00
Patrycja Pazik 13:50-14:50
Zuzanna Piekiełko 16:00-17:00
Irena Podleśna 14:40-15:40
Małgorzata Pycia 12:00-13:00, s.1
Marzena Rak  7:00-8:00
Marta Rasała 12:00-12:45
Lucyna Romańska 7:10-8:10
Urszula Spaczek 7:00-8:00
Urszula Stańco 9:30-10:30
Maria Szewda 15:35-16:35
Bożena Świder 15:35-16:35, s.27
Anna
Treszczyńska-Rodak
7:00-8:00, s.15
Urszula Wajda 15:35-16:35
Dagmara Wiktor
Ewa Wilman 13:30-14:30, s.19
Anna Wojaczek 13:55-14:55
Joanna Wojtuś 16:30-19:00