Przejdź do treści Przejdź do menu

Konkursy 2021/2022

HARMONOGRAM KONKURSÓW 2021/2022

KONKURSY SZKOLNE

LP. RODZAJ KONKURSU KLASY ORGANIZATORZY TERMIN UWAGI
1 Konkurs plastyczny - kartka świąteczna I-III N-le świetlicy XII Wystawa 
2 Konkurs plastyczny "Bezpieczny Internet" I-III N-le świetlicy II.2022 -
3 Konkurs plastyczny wiedzy o bajkach I-III N-le świetlicy 04.2022 -
4

Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Pisarek - Konkurs promujący literaturę polską

VII-VIII E.Michulec 03.2022 -
5

Konkurs plastyczny

I-VII A.Treszczyńska-Rodak
6 Konkurs fotograficzny IV-VIII L.Romańska II semestr -
7 Konkurs mitologiczny VII-VIII E.Michulece II semestr -
8 Rycerskie potyczki IV J.Góra XI -
9 Maraton mitologiczny V J.Góra XII -
10 Średniowieczne potyczki VI J.Góra V -
11 Konkurs "Mój Patron" J.Góra X
12 Konkurs ortograficzny I-III
IV-VIII
E.Sadowska
M.Pastor
-
13 Konkurs recytatorski I-III
IV-VIII
E.Drożdż
D.Paluch
I/II -
14 Konkurs frazeologiczny VII-VIII U.Spaczek II -
15 "Z poprawną polszczyzną na co dzień" VII-VIII E.Michulec II -
16 Mistrz Pięknego Czytania IV-VIII B.Świder I -
17 Konkurs o Papieżu IV-VIII M.Jóźwiak I.Podleśna, M.Czarnota V -
19 Konkurs recytatorski z j.angielskiego I-III
IV-VIII
B.Świder, B.Ciesielczyk M.Nycz XI -
20 Konkurs plastyczny na wykonanie flagi kraju anglojęzycznego I-III A.Czarnota IX -
21 Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych VII-VIII M.Nycz IV -
22 Mistrz języka angielskiego IV-VIII A.Czarnota, M.Nycz, B.Ciesielczyk V -
23 Szkolny konkurs matematyczny IV-VIII M.Pawlik, M.Rak III -
24 Konkurs fizyczny "Młody Einstein" VII-VIII M.Matusiak-Ordon V -
25 Konkurs chemiczny "Pamiętaj chemiku młody..." VII-VIII A.Wojaczek -
29 Bezpieczna droga do szkoły - znak drogowy (konkurs plastyczny) I-III M.Bartków XI Wystawa
30 Konkurs wiedzy o ruch drogowym  I-III M.Bartków XI -
31 Konkurs techniczny - Projekt ekologiczny IV-V B.Pawlik X-XI
32 Konkurs grafiki komputerowej o naszym regionie IV-VII B.Pawlik XI-XII
33 Konkurs wiedzy informatycznej IV-VIII B.Pawlik
II
34 Rozgrywki sportowe IV-VII N-le wychowania fizycznego Cały rok -

KONKURSY O ZASIĘGU LOKALNYM, OGÓLNOPOLSKIM

LP. RODZAJ KONKURSU KLASY SZKOLNY OPIEKUN TERMIN UWAGI
1 XXVI Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. mjr M.Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.
O niepodległość i granice Rzeczypospolitej"
VI-VII J.Góra XI -
2 Szanuj Energię - Chroń Klimat A.Treszczyńska-Rodak IX-VI -
3 Wojewódzkie konkursy przedmiotowe Nauczyciele poszczególnych przedmiotów Wg harmonogramu -
4 Mieszkam w Beskidach II-VIII Chętni nauczyciele Wg harmonogramu -
5 Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr V-VIII B.Pawlik XI -
6 Międzynarodowy Konkurs Informatyczny KANGUR II-VIII A.Noga
nauczyciele matematyki
Wg harmonogramu -
7 Konkurs języka angielskiego FOX IV-VIII B.Ciesielczyk Wg harmonogramu -
8 Pix Programming Challenge B.Pawlik Wg harmonogramu
9 Bliżej pszczół IV-VIII M.Matusiak-Ordon Wg harmonogramu -
10 Konkurs Matematyczny
o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej
VIII M.Rak Wg harmonogramu -
11 Austria-Land, czyli wędrówka po landach VII-VIII M.Laszczak Wg harmonogramu -
12 Deutsch-Land, czyli wędrówka po landach - miasta VI-VIII M.Laszczak Wg harmonogramu -
13 Konkurs języka angielskiego dla
szkół podstawowych
VIII L.Romańska Wg harmonogramu -
14 Międzyszkolny konkurs plastyczny "Sady wiosną" E.Drożdż IV.2022
15 Powiatowy Konkurs Recytatorski
"Słońce, słońce i życie"
I-VIII Koordynator: E.Drożdż Wg harmonogramu -
16 Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Kocham Polskę"
I-VII I.Kuśnierz Wg harmonogramu -
17 Ekumeniczny Konkurs Biblijny Jonasz IV-VII Koordynator:  M.Czarnota Wg regulaminu -