Konkursy 2020/2021

HARMONOGRAM KONKURSÓW 2020/2021

KONKURSY SZKOLNE

LP. RODZAJ KONKURSU KLASY ORGANIZATORZY TERMIN UWAGI
1 Konkurs plastyczny - kartka świąteczna I-III N-le świetlicy XII Wystawa 
2 Konkurs plastyczny "Bezpieczny Internet" I-III N-le świetlicy II.2021 -
3 Konkurs plastyczny wiedzy o bajkach I-III N-le świetlicy 04.2021 -
4 Dzień Zdrowia I-VIII J.Wojtuś -
5 Dzień Sukcesu I-VIII J.Wojtuś -
6 Konkurs fotograficzny IV-VIII L.Romańska II semestr -
7 Rycerskie potyczki IV J.Góra XI -
8 Maraton mitologiczny V J.Góra XI -
9 Średniowieczne potyczki VI J.Góra X -
10 Wielcy Polacy - M.Sklodowska-Curie IV J.Góra V -
11 Wielcy Polacy - J.Piłsudski VII J.Góra V -
12 Konkurs ortograficzny II-III
IV-VIII
E.Sadowska
P.Miech
II/III -
13 Szkolny konkurs form dziennikarskich IV-VIII P.Miech II semestr -
14 Konkurs recytatorski I-III
IV-VIII
U.Stańco, E.Drożdż
D.Paluch, B.Świder
I/II -
15 Konkurs frazeologiczny VII-VIII E.Michulec I semestr -
16 Konkurs poprawności językowej VII-VIII U.Spaczek II -
17 Mistrz Pięknego Czytania IV-VIII B.Świder I -
18 Konkurs o Papieżu IV-VIII K.Kwaśna, I.Podleśna, M.Czarnota V -
19 Konkurs różańcowy III-IV K.Kwaśna X -
20 Konkurs recytatorski z j.angielskiego I-III
IV-VIII
A.Czarnota
B.Ciesielczyk, M.Nycz
XI -
21 Konkurs plastyczny na wykonanie flagi kraju anglojęzycznego I-III A.Czarnota IX -
22 Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych VII-VIII M.Nycz
B.Ciesielczyk
IV -
23 Mistrz języka angielskiego IV-VIII A.Czarnota, M.Nycz, B.Ciesielczyk V -
24 Szkolny konkurs matematyczny IV-VIII N-le matematyki -
25 Konkurs fizyczny "Młody Einstein" VII-VIII M.Matusiak-Ordon V -
26 Konkurs chemiczny "Młody Alchemik" VII-VIII A.Wojaczek -
27 Konkurs techniczny - projekt ekologiczny IV-V B.Pawlik X-XI -
28 Konkurs grafiki komputerowej o naszym regionie IV-VII B.Pawlik XI-XII -
29 Konkurs wiedzy informatycznej IV-VII B.Pawlik II -
30 Bezpieczna droga do szkoły - znak drogowy (konkurs plastyczny) I-III B.Golda XI Wystawa
31 Konkurs wiedzy o ruch drogowym  I-III B.Golda XI -
32 Rozgrywki sportowe IV-VII N-le wychowania fizycznego Cały rok -

KONKURSY O ZASIĘGU LOKALNYM, OGÓLNOPOLSKIM

LP. RODZAJ KONKURSU KLASY SZKOLNY OPIEKUN TERMIN UWAGI
1 Archimedes - Historia IV-VII J.Góra X,III -
2 XXVI Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. mjr M.Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.
O niepodległość i granice Rzeczypospolitej"
VI-VII J.Góra XI -
3 Szanuj Energię - Chroń Klimat N-le geografii IX-VI -
4 Wojewódzkie konkursy przedmiotowe Nauczyciele poszczególnych przedmiotów Wg harmonogramu -
5 Mieszkam w Beskidach II-VIII Chętni nauczyciele Wg harmonogramu -
6 Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr V-VIII B.Pawlik XI -
7 Międzynarodowy Konkurs Informatyczny KANGUR II-VIII Chętni nauczyciele Wg harmonogramu -
8 Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus
Archimedes Plus
II-VIII Chętni nauczyciele Wg harmonogramu -
9 Konkurs języka angielskiego FOX IV-VIII B.Ciesielczyk Wg harmonogramu -
10 Oxford Plus J.angielski IV-VIII B.Ciesielczyk Wg harmonogramu -
11 Archimedes Lingua Plus J.angielski IV-VIII B.Ciesielczyk Wg harmonogramu -
12 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Archimedes Plus Biologia Plus V-VIII M.Korzus Wg harmonogramu -
13 Bliżej pszczół IV-VIII M.Matusiak-Ordon Wg harmonogramu -
14 Konkurs Matematyczny
o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej
VIII O.Hamerlińska Wg harmonogramu -
15 Austria-Land, czyli wędrówka po landach VII-VIII M.Laszczak Wg harmonogramu -
16 Deutsch-Land, czyli wędrówka po landach - miasta VI-VIII M.Laszczak Wg harmonogramu -
17 Konkurs języka angielskiego dla
szkół podstawowych
VIII B.Ciesielczyk Wg harmonogramu -
18 Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas V, VI, VII, VIII
szkół podstawowych
V-VIII L.Romańska Wg harmonogramu -
19 Powiatowy Konkurs Recytatorski
"Słońce, słońce i życie"
I-VIII N-le j.polskiego
i edukacji
wczesnoszkolnej
Wg harmonogramu -
20 Regionalny Konkurs Historyczny
"Kocham Polskę"
I-VII I.Kuśnierz, B.Golda Wg harmonogramu -
21 Ekumeniczny Konkurs Biblijny Jonasz IV-VII K.Kwaśna, I.Podleśna, M.Czarnota Wg regulaminu -